Najlepsze ogłoszenia towarzyskie,
sex randki z Twojej okolicy!

Swingersi

Mniejszość narodowa, mniejszość społeczna

Tą część społeczeństwa, która nazywa siebie swingersami, z powodzeniem możemy nazwać mniejszością społeczną, a nawet porównać do mniejszości narodowej, z którą mamy do czynienia nieco częściej. Doskonale wiemy czym jest zjawisko rasizmu i jeżeli sami zaliczamy się do osób tolerancyjnych, z pewnością rasizm i wszelkie osoby go głoszące potępiamy w każdej dyskusji z przyjaciółmi. Trudniej jest w chwili, gdy ktoś rozpocznie dyskusję o swingersach. Swingers, a kim oni właściwie są? Co to za nazwa i dlaczego ktoś chce się o nich niewłaściwie wypowiadać?

Swingersi – kochają seks i się tego nie wstydzą

Właśnie dlatego, że seks, szczególnie taki seks wciąż jest tematem tabu, również swingersi są atakowani i traktowani jako mniejszość - złe społeczeństwo, prowadzące do demoralizacji reszty populacji ludzkiej. Dawniej to mniejszość narodowa była powodem do dyskusji i złej oceny ludzi, dziś mniejszością bywają ludzie o zupełnie innych poglądach związanych z życiem erotycznym.

Jeżeli należymy do osób nie bojących się nowych wyzwań, próbujących w życiu wszystkiego co ciekawe i przyjemne, z pewnością pojęcie „swingersi” nie jest nam obce. Mimo to, nie w każdym towarzystwie potrafilibyśmy o tego rodzaju klubie i spotkaniach rozmawiać. Nie jedna ciocia bądź babcia mogłaby nabawić się palpitacji serca bądź wykląć nas z rodziny, nazywając „diabłem wcielonym”.

Swingersi to tacy sami ludzie jak my, to osoby wyzwolone, nie zawsze będące stanu wolnego, to kobiety i mężczyźni zaspokajający swoje marzenia erotyczne nie tylko we snach, ale w najprawdziwszej rzeczywistości. Nie od dziś wiadomo, że seks wpływa na poprawę naszego nastroju, działa kojąco na wszelkiego rodzaju stresujące sytuacje, pozwala odpocząć psychicznie po najtrudniejszym dniu w pracy, a nawet trudnym przeżyciu życiowym. Dlatego swingersi tak kochają seks i wcale się nie wstydzą swojej wyjątkowo innej miłości.

Wolność swingersów i kultura społeczeństwa

Swingersi są wolni, robią to co kochają, nie czynią przy tym nikomu krzywdy, zaspokajają jedynie własne potrzeby seksualne za obopólną zgodą wszystkich osób przebywających w swingers klub. Swingersi żyją w związkach małżeńskich i również decydują się na stosunki płciowe z osobami z poza związku, a wszystko po to aby wzbogacić swoje doznania, poznać lepiej potrzeby seksualne drugiego partnera oraz urozmaicić życie seksualne, które jest dla nich niezmiernie istotne.

Swingersi postępują według własnych zasad, nie łamiąc przy tym żadnego prawa, nie robiąc nikomu krzywdy, mimo to są oceniani przez społeczeństwo jako źli, zdemoralizowani i niegodni istnienia w społeczeństwie. Na szczęście kultura wciąż się zmienia, polskie społeczeństwo również uczy się akceptować ludzi prowadzących niemonogamiczny styl życia seksualnego. Daleko nam do pełnej akceptacji i tolerancji także dla swingersów, szczególnie w mniejszych miejscowościach oraz na wsiach. Jednak z roku na rok świadomość społeczna jest coraz większa, a nauka o tolerancji dociera również do szkół, a tym samym do nowego pokolenia, które będzie odpowiedzialne za tworzenie kultury społecznej jeszcze w tym stuleciu.

Spotkania swingersów

Swingersi spotykają się w klubach do tego przeznaczonych, gdzie czeka na nich miła atmosfera, przyciemnione światła, nastrojowa muzyka oraz wiele osób spragnionych nowych doznań erotycznych. Tam można zobaczyć prawdziwe życie, tam można ujrzeć miłość erotyczną ludzi, którzy kochają seks i wcale się tego nie wstydzą. W swingers klub nagość jest czymś właściwym, a pocałunki i pieszczoty naturalnym zachowaniem. Dla osób nie znających tego typu klubów, spotkania swingersów są niemoralne, oni sami natomiast traktują niemonogamiczny styl życia seksualnego jako nieodłączną część życia towarzyskiego, porównując go nawet do zwyczajnej rozmowy z przyjaciółmi. Za kilka lat swingersi nie będą nietypowym zjawiskiem, a młodzi ludzie wyzwolą się również z takiego myślenia, traktując swingers klub jako naturalne miejsce spotkań dla osób poszukujących dodatkowych wrażeń erotycznych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij